Serengeti Eyewear

Keď očakávate od Vašich slnečných okuliarov maximum

Na rozdiel od Spojených štátov, odkiaľ slnečné okuliare Serengeti pochádzajú, nie je u nás tato značka špičkových slnečných okuliarov príliš známa. Okuliare Serengeti patria do kategórie okuliarov pre náročného zákazníka a ponúkajú to najkvalitnejšie, čo v súčasnosti svetový trh ponúka.

Vyznačujú sa predovšetkým špičkovou kvalitou okuliarových šošoviek. Tieto šošovky menia farbu automaticky podľa intenzity UV žiarenia, pričom táto adaptácia skiel na zmeny intenzity svetla je veľmi rýchla. To oceníte predovšetkým pri riadení auta, keď vojdete do tunela alebo naopak do priameho slnečného svitu. Taktiež poskytujú vysokú ochranu voči UV žiareniu, sú extrémne odolné voči poškriabaniu a vždy je možne zvoliť kombináciu s polarizačnou úpravou, ktorá eliminuje nepríjemné odlesky od povrchu mokrej cesty, vody alebo napríklad snehu.

V okuliaroch Serengeti je použitá technológia Spectral Control, ktorá filtruje svetlo podľa jednotlivých vlnových dĺžok, redukuje vplyv modrého svetla na viditeľnosť, čím zabraňuje skreslenému videniu. Zároveň zaisťuje vyšší vnem kontrastu, hĺbky obrazu a zároveň zaisťuje prirodzené a neskreslené videnie farieb. Eliminuje oslnenie a tým vytvára lepšie podmienky pre videnie, redukuje napätie očí a s tým súvisiacich problémov. Poskytuje neporovnateľne lepšie vnímanie detailov a kontrastov než tradičné slnečné sklá pri zachovaní farebnej vernosti obrazu.

 

Čo môžem urobiť, aby moje oči pri počítači netrpeli?

Zadajte svoj email a stiahnite si E-book, kde sa dozviete niekoľko dôležitých informácií o tom,
ako udržať oči v dobrom stave aj pri dlhodobej práci pri počítači.

ebook zadarmo

Kontakt

Ak hľadáte kvalitu, módnosť a vysokú odbornosť - našli ste nás správne! Presvedčte sa sami a navštívte nás.

 

OPTIKA EXCLUSIV spol. s r.o.

  • Adresa: Laurinská 3, 811 01 Bratislava
  • Telefón: +421 2 544 104 93, +421 2 544 338 78
  • Mobil: +421 905 450 973
  • Email: info@optikaexclusiv.sk

Otváracie hodiny

  • Pondelok - Piatok 9:00 - 19:00
  • Sobota 10:00 - 14:00
  • Nedeľa - Zatvorené

Ochrana osobných údajov