Optika exclusiv / Produkty / Okuliarové šošovky

Okuliarové šošovky

Okuliare nikdy nebudú dobré bez špičkovej optiky...

V dnešnej dobe sú na zrak kladené stále sa zvyšujúce nároky. Dobrá zraková ostrosť je predpokladom úspechu nielen v zamestnaní, ale aj mimo neho. Málokto z nás si dokáže predstaviť život bez dobrého videnia. Z tohto dôvodu si svoj zrak snažíme chrániť alebo jeho nedostatky zlepšiť.

Dnes už máme niekoľko možností, ako tieto nedokonalosti zraku (refrakčné vady) korigovať. Je však veľmi pravdepodobné, že tak ako v súčasnosti, tak aj v budúcnosti budú najčastejším riešením refrakčných vád a ochrany očí okuliare, respektíve okuliarové šošovky.

Okuliarové sklá sú základnou a zároveň hlavnou časťou samotných okuliarov. Práve oni sa podieľajú na lepšom videní. Použitím dioptrických okuliarových skiel korigujeme refrakčné vady ako krátkozrakosť (myopiu), ďalekozrakosť (hypermetropiu), astigmatizmus alebo presbyopiu.

Aj napriek tomu, že samotné okuliarové šošovky sa už používajú a vyrábajú veľmi dlhú dobu, tak ich vývoj ide stále dopredu a najväčší svetový výrobcovia každý rok prichádzajú s niečím novým a lepším. Snahou je docieliť čo najlepšie a najpohodlnejšie videnie. Výber korekčných okuliarových šošoviek závisí pritom od druhu očnej chyby a od vašich požiadaviek. Potreby ľudí sa totiž líšia a podľa toho aj výber tých pravých šošoviek - napríklad, športovcovi pri výbere záleží na iných vlastnostiach ako tomu, kto okuliare potrebuje počas celého dňa alebo ich nosí ako módny doplnok.

Čo môžem urobiť, aby moje oči pri počítači netrpeli?

Zadajte svoj email a stiahnite si E-book, kde sa dozviete niekoľko dôležitých informácií o tom,
ako udržať oči v dobrom stave aj pri dlhodobej práci pri počítači.

ebook zadarmo

Kontakt

Ak hľadáte kvalitu, módnosť a vysokú odbornosť - našli ste nás správne! Presvedčte sa sami a navštívte nás.

 

OPTIKA EXCLUSIV spol. s r.o.

  • Adresa: Laurinská 3, 811 01 Bratislava
  • Telefón: +421 2 544 104 93, +421 2 544 338 78
  • Mobil: +421 905 450 973
  • Email: info@optikaexclusiv.sk

Otváracie hodiny

  • Pondelok - Piatok 9:00 - 19:00
  • Sobota 10:00 - 14:00
  • Nedeľa - Zatvorené

Ochrana osobných údajov