Optika exclusiv / Produkty / Okuliarové rámy

Okuliarové rámy

Vyzerať cool a mať vlastný imidž Vaše okolie určite ocení...

Okuliarový rám sa rovná okuliare. To je filozofia väčšiny nositeľov okuliarov, keďže práve okuliarový rám je tá časť okuliarov, ktorá je vidieť a ktorú si každý hneď všimne. Nie je to úplne najlepšia filozofia, keďže podľa nás ešte dôležitejšou časťou ako rám sú samotné okuliarové sklá, ale je to úplne pochopiteľná filozofia. Každý z nás chce samozrejme vyzerať čo najlepšie a je teda pochopiteľné, že okuliarový rám si vyberáme predovšetkým podľa toho, ako vyzerá.

Moderné okuliarové rámy sú nielen ľahké, pružné, ohybné, pri niektorých materiáloch takmer nerozbitné a ak chcete, môžu byť aj skoro neviditeľné. Nosenie okuliarov je moderné a vďaka nim si môžete zmeniť svoj imidž podľa príležitosti. Dnes už nestačí mať doma len jedni okuliare, ktoré nosíte neprestajne každý deň. Okuliare si môžete meniť podľa toho, či ich budete nosiť na bežné nosenie, na športovanie, alebo na slávnostnú príležitosť. Okuliare v súčasnosti nosia dokonca aj ľudia, ktorí si korigovať zrak vôbec nepotrebujú, ale jednoducho chcú len zmeniť svoj imidž.

To znamená, že dnes okuliare plnia nielen funkciu korekčnú, ale stále viac aj estetickú. Z hľadiska estetického je kladený dôraz na okuliarový rám. Práve rám je tou časťou okuliarov, ktorá môže vzbudiť záujem vášho okolia, má vplyv na váš výzor a určitým spôsobom dotvára vašu osobnosť. Tak ako oblečenie, tak aj okuliarové rámy do určitej miery podliehajú módnym trendom a na trhu nájdete extrémne množstvo rôznych typov, tvarov, farebných kombinácií a dizajnov.

Najmodernejšie okuliarové rámy sú vyrobené z materiálov a technológiami, ktoré boli pôvodne vymyslené napríklad pre kozmické či vojenské účely, ale na strane druhej existujú výrobcovia, ktorí kladú dôraz na ručnú výrobu, čím okuliarový rám získa svoju jedinečnosť a špecifický vzhľad. Stále častejšie sa na výrobu rámov používa titán, karbón, chirurgická oceľ a rôzne špecifické plasty. Ak máte záujem ešte o niečo exkluzívnejšie, tak v ponuke sú rámy zo zlata, platiny, rohoviny alebo kože. Dnes už môže mať doma špičkovú kvalitu každý. Závisí len na vás, čo hľadáte, čo potrebujete a čo si vyberiete.

My sme sa snažili z toho najlepšieho vybrať ešte niečo o kúsok lepšie a myslíme, že sa nám to podarilo. Značky, ktoré u nás nájdete hovoria za všetko. Stačí nás len navštíviť a určite si vyberiete.

Alain Mikli Lindberg Serengeti Eyewear Starck Eyes Ken Okuyama Eyes

Čo môžem urobiť, aby moje oči pri počítači netrpeli?

Zadajte svoj email a stiahnite si E-book, kde sa dozviete niekoľko dôležitých informácií o tom,
ako udržať oči v dobrom stave aj pri dlhodobej práci pri počítači.

ebook zadarmo

Napísali o nás

Kupovala som u Vás len slnečné okiliare. Pred tým som mala veľa lacných nekvalitných okuliarov, ale uvedomila som si, že je nutné si svoj zrak chrániť a preto som sa rozhodla kupovať kvalitné okuliare u vás. Kvalitné výrobky za rozumné ceny a veľmi milý personál. Aj dlhšie, po kúpe okuliarov som si mohla u vás dať okuliare upraviť, bez toho aby som vám musela predkladať doklad o tom, že okuliare boli zakúpené u vás. Možno by som zmenila dizajn internetovej stránky v porovnaní s inými. Pri kúpe okuliarov určite opäť navštívim vašu predajňu a odporúčam známym.

Denisa Tomečková

slnečné okuliare

Naozaj dobre vidím, bola som vždy spokojná aj s vybraným rámom, chcem vyzdvihnúť služby pri vyšetrení zraku - precízne stanovovanie potrebných dioptrií, dodržanie času pri objednaní. Empatia, trpezlivosť a ochota pracovníčok optiky, aspoň tých, ktoré s nami komunikovali pri výbere rámov. V niektorých obdobiach je o niečo menší výber rámov. Boli by sme radi, ak by sa zachoval štýl práce tejto optiky, hoci chápeme, že pri ponuke iných /ponúkané veľké zľavy/ je to dosť ťažké. Kvalitu máme radi, okuliare nosíme každý a chceme s nimi dobre vyzerať - môžu byť aj trošku drahšie, ale trendové.

Beata Horváthová

vyšetrenie zraku, dioptrické okuliare, slnečné okuliare

Prišla som so sťažnosťou na zakúpené šošovky. Dostala som dokonalé vysvetlenie a od vtedy celá naša rodina nikdy nevkročila do inej optiky, Ročne vyšetrený zrak a vždy dokonalé okuliare, šošovky na mieru. Vysoká odbornosť, starostlivosť, individuálny prístup. Ste naša rodinná optika - pán Sulek ml. naše oči tak dokonale pozná, že mame vo vás obrovskú dôveru. Chýbajúce parkovanie - veľmi sa teším, že budete mať parkovacie miesta pre zákazníkov. Veľmi vám prajeme, aby v nových priestoroch sa vám darilo ešte viac.

Inge Miškovská

vyšetrenie zraku, aplikácia kontaktných šošoviek, dioptrické okuliare, slnečné okuliare, kontaktné šošovky

Zoznam všetkých recenzií

Kontakt

Ak hľadáte kvalitu, módnosť a vysokú odbornosť - našli ste nás správne! Presvedčte sa sami a navštívte nás.

 

VISUM očné štúdio

  • Adresa: Dunajská 25, 811 08 Bratislava
  • Telefón: +421 2 544 104 93, +421 2 544 338 78
  • Mobil: +421 905 450 973
  • Email: info@optikaexclusiv.sk

Otváracie hodiny

  • Pondelok - Piatok 9:00 - 19:00
  • Sobota 10:00 - 14:00
  • Nedeľa - Zatvorené

Ochrana osobných údajov