Optika exclusiv / Produkty / Okuliarové rámy

Okuliarové rámy

Vyzerať cool a mať vlastný imidž Vaše okolie určite ocení...

Moderné okuliarové rámy sú nielen ľahké, pružné, ohybné, takmer nerozbitné, ale ak chcete, môžu byť aj skoro neviditeľné. Nosenie okuliarov je moderné a vďaka nim si môžete zmeniť svoj imidž podľa príležitosti. Dnes už nestačí mať doma len jedeni okuliare, ktoré nosíte neprestajne každý deň. Okuliare si môžete meniť podľa toho, či ich budete nosiť na bežné nosenie, na športovanie, alebo na slávnostnú príležitosť. Okuliare v súčasnosti nosia dokonca aj ľudia, ktorí si korigovať zrak vôbec nepotrebujú, ale jednoducho chcú len zmeniť svoj imidž.

To znamená, že dnes okuliare plnia nielen funkciu korekčnú, ale stále viac aj estetickú. Z hľadiska estetického je kladený dôraz na okuliarový rám. Práve rám je tou časťou okuliarov, ktoríá môže vzbudiť záujem vášho okolia, má vplyv na váš výzor a určitým spôsobom dotvára vašu osobnosť. Tak ako oblečenie, tak aj okuliarové rámy do určitej miery podliehajú módnym trendom a na trhu nájdete extrémne množstvo rôznych typov, tvarov, farebných kombinácií a dizajnov.

Najmodernejšie okuliarové rámy sú vyrobené z materiálov a technológiami, ktoré boli pôvodne vymyslené napríklad pre kozmické či vojenské účely. Stále častejšie sa na výrobu rámov používa titán, karbón, chirurgická oceľ a rôzne špecifické plasty. Ak máte záujem ešte o niečo exkluzívnejšie, tak v ponuke sú rámy zo zlata, platiny, rohoviny alebo kože. Dnes už môže mať doma špičkovú kvalitu každý. Závisí len na vás, čo hľadáte, čo potrebujete a čo si vyberiete.

My sme sa snažili z toho najlepšieho vybrať ešte niečo o kúsok lepšie a myslíme, že sa nám to podarilo. Značky, ktoré u nás nájdete hovoria za všetko. Stačí nás len navštíviť a určite si vyberiete.

Alain Mikli Lindberg Serengeti Eyewear Starck Eyes Ken Okuyama Eyes

Čo môžem urobiť, aby moje oči pri počítači netrpeli?

Zadajte svoj email a stiahnite si E-book, kde sa dozviete niekoľko dôležitých informácií o tom,
ako udržať oči v dobrom stave aj pri dlhodobej práci pri počítači.

ebook zadarmo

Kontakt

Ak hľadáte kvalitu, módnosť a vysokú odbornosť - našli ste nás správne! Presvedčte sa sami a navštívte nás.

 

OPTIKA EXCLUSIV spol. s r.o.

  • Adresa: Laurinská 3, 811 01 Bratislava
  • Telefón: +421 2 544 104 93, +421 2 544 338 78
  • Mobil: +421 905 450 973
  • Email: info@optikaexclusiv.sk

Otváracie hodiny

  • Pondelok - Piatok 9:00 - 19:00
  • Sobota 10:00 - 14:00
  • Nedeľa - Zatvorené

Ochrana osobných údajov