Lindberg

Okuliare LINDBERG, to je iný spôsob myslenia, to je úplne iný pohľad na estetiku, funkčnosť a odolnosť. Všetko to začalo v osemdesiatych rokoch 20-teho storočia, kedy dánsky optometrista Poula-Jorna Lindberga vytvoril unikátne, na prvý pohľad jednoduché, extrémne ľahké, atraktívnejšie a funkčnejšie okuliare. Spojil sa vtedy s architektom Hansom Dissingom a vytvorili vtedy celkom unikátnu vec - titánové okuliarové rámy.

Základom je titán

Tak ako už bolo spomenuté vyššie, základom každého modelu značky Lindberg (neplatí pre kolekciu Lindberg Precious) je titán. Titán je jedinečný materiál, ktorý je súčasne veľmi ľahký, flexibilný a zároveň pevný kov, vďaka ktorému Lindberg vytvoril také rámy, ktoré boli rovnako ako titán ľahké, flexibilné a extrémne odolné. Navyše k tomu pridal originálny dizajn a možnosť dokonalého prispôsobenia takmer každému. Tým docielil toho, že ich môže nosiť ktokoľvek bez ohľadu na to, či má príliš širokú tvár alebo veľmi malý nos.

Patentované technológie

Technické inovácie, dokonalé technické a remeselné spracovanie robia značku Lindberg tak jedinečnou a odlišnou od všetkých ostatných. Okamžite, keď si okuliare tejto dánskej značky nasadíte, pocítite komfort aký ste pri iných okuliaroch nikdy nemali.

Aby bolo možné docieliť extrémne nízku hmotnosť, vysokú pružnosť, pevnosť a komfort pri nosení, boli eliminované úplne všetky skrutky, nity a letované spoje. Každá časť je vyrobená z jedného kusu materiálu a následne patentovaným spôsobom spojená do kompletných a unikátnych okuliarov.

Všetko, čo značka LINDBERG ponúka je výsledkom unikátneho dánskeho dizajnu, myslenia, citu pre detail, ... Vďaka tomu všetkému získala značka LINDBERG mnohé prestížne ocenenia.

 

Čo môžem urobiť, aby moje oči pri počítači netrpeli?

Zadajte svoj email a stiahnite si E-book, kde sa dozviete niekoľko dôležitých informácií o tom,
ako udržať oči v dobrom stave aj pri dlhodobej práci pri počítači.

ebook zadarmo

Kontakt

Ak hľadáte kvalitu, módnosť a vysokú odbornosť - našli ste nás správne! Presvedčte sa sami a navštívte nás.

 

OPTIKA EXCLUSIV spol. s r.o.

  • Adresa: Laurinská 3, 811 01 Bratislava
  • Telefón: +421 2 544 104 93, +421 2 544 338 78
  • Mobil: +421 905 450 973
  • Email: info@optikaexclusiv.sk

Otváracie hodiny

  • Pondelok - Piatok 9:00 - 19:00
  • Sobota 10:00 - 14:00
  • Nedeľa - Zatvorené

Ochrana osobných údajov