Ken Okuyama Eyes

Ken Okuyama je významný svetový dizajnér, ktorý pracoval nanávrhoch dizajnov športových automobilov značiek ako Ferrari alebo Maserati.Keď sa rozhodol navrhnúť kolekciu okuliarových rámov, tak ho určite nenapadlo,že kým dokončí koncept dizajnu, z ktorého budú vychádzať modely pod značkou KenOkuyama Eyes uplynú dlhé dva roky. Všetky poznatky a skúsenosti, ktoré získalpri návrhoch luxusných športových áut sa snaží teraz preniesť aj do dizajnu okuliarových rámov.

"Moderné, jednoduché, nadčasové a samozrejme iné"

Presne týmito slovami sa dá popísať filozofia, ktorú KenOkuyama vyznáva a ktorou sa vyznačuje aj kolekcia okuliarových rámov. Len moderný a zároveň jednoduchý nadčasový dizajn produktu môže dlhodobo udržiavať jeho hodnotu a postupom času ju poprípade ešte zvyšovať. Samozrejme, že okuliare nie sú automobil, ale napriek tomu sa Ken Okuyama tejto filozofie drží aj pri návrhoch okuliarových rámov.

Okuliarové rámy značky Ken Okuyama Eyes určitenepotrebujete, tieto okuliare musíte chcieť. To je taktiež pokračovaniefilozofie, ktorú Ken Okuyama vyznáva. Väčšina ľudí si kúpi okuliare len preto,lebo ich potrebujú. Ak si však chcete dopriať aj zážitok, musíte si chcieťkúpiť niečo viac ako len okuliare.

Samotný dizajnový koncept je veľmi jednoduchý, moderný ažmierne futuristický. Okuliare sú navrhnuté takmer výlučne pre mužov, ktorý sachcú odlíšiť, chcú mať niečo jedinečné a súčasne pohodlné a ktorí sú ochotný zato aj zaplatiť.

Keďže sa Ken Okuyama preslávil ako dizajnér luxusných športových automobilov, tak množstvo prvkov preniesol aj do návrhov okuliarových rámov. Samozrejmosťou sú moderné materiály ako titán, karbón, hliník a dural, ktoré neodmysliteľne patria predovšetkým do automobilového priemyslu, a okuliarom dodajú pevnosť a odolnosť. Ergonomicky navrhnuté stranice tak, aby kopírovali spánkovú časť hlavy, zabezpečia dokonalú stabilitu aj pri tých najnáročnejších aktivitách. Taktiež prepracovanie okuliarového stredu a uchytenie okuliarových šošoviek, na ktoré nie je vytváraný takmer žiaden tlak, to všetko v dokonalej harmónii zabezpečí ojedinelý komfort pri nosení a to počas celého dňa.

Aby tieto materiály a ergonómia mohli byť precízne spracované, je potrebné využiť tie najmodernejšie a samozrejme tiež veľmi nákladné technológie. Aj z toho dôvodu kolekciu značky Ken Okuyama Eyes tvorí malé množstvo modelov, ktoré sú vyrábané v obmedzených počtoch a predávané len v niekoľkých optikách vo svete. To okuliarom dáva punc exkluzivity a jedinečnosti.


 

Čo môžem urobiť, aby moje oči pri počítači netrpeli?

Zadajte svoj email a stiahnite si E-book, kde sa dozviete niekoľko dôležitých informácií o tom,
ako udržať oči v dobrom stave aj pri dlhodobej práci pri počítači.

ebook zadarmo

Kontakt

Ak hľadáte kvalitu, módnosť a vysokú odbornosť - našli ste nás správne! Presvedčte sa sami a navštívte nás.

 

OPTIKA EXCLUSIV spol. s r.o.

  • Adresa: Laurinská 3, 811 01 Bratislava
  • Telefón: +421 2 544 104 93, +421 2 544 338 78
  • Mobil: +421 905 450 973
  • Email: info@optikaexclusiv.sk

Otváracie hodiny

  • Pondelok - Piatok 9:00 - 19:00
  • Sobota 10:00 - 14:00
  • Nedeľa - Zatvorené

Ochrana osobných údajov